Rabat 20% na wszystko w naszym sklepie tylko do 27 Kwietnia 2024. Użyj kodu: RABAT20

Zamknij

Zwroty i reklamacje

Strona główna / Zwroty i reklamacje

Gwarancja, reklamacja, zwroty.

Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Produkty posiadają gwarancję producenta, lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski przez okres 12 miesięcy.

Gwarancja obowiązuje na ukryte wady. Pamiętaj, że nasze produkty są to obrazy -reprodukcje lub  plakaty wydruki. Zatem nie należy ich szorować ostrymi przedmiotami, rzucać, czy używać niezgodnie z przeznaczeniem. Można je przetrzeć wilgotną, miękką ściereczką z kurzu co nie spowoduje uszkodzeń.

Przeznaczenie produktów: Do powieszenia na ścianie reprodukcje obrazów lub plakaty jako elementy dekoracyjne wnętrz.

Aby Twoja reklamacja została rozpatrzona, powinieneś/powinnaś dołączyć potwierdzenie płatności otrzymane na maila od integratora płatności w dniu płatności, lub fakturę jeśli była wystawiana, oraz wypełniony formularz zwrotu do przesłanego produktu lub produktów, Formularz do pobrania poniżej.

 Wszelkie wady widoczne, powinny być zgłaszane do nas od 14 dni od dnia otrzymania przesyłki drogą mailową: shop@scalaparadisi.com
 
Zgodnie z Ustawą  od 1 stycznia 2021 r. klientom jak i również jednoosobowym przedsiębiorcom, na podstawie powołanej ustawy jest prawo do odstąpienia od umowy, czyli prawo do zwrotu towaru w ciągu 14. Zwracając produkt lub produkty ponosisz koszta wysyłki towaru do nas.  

Prosimy o odsyłanie towaru w bezpiecznym opakowaniu w którym wysyłamy towar do klienta na dane adresowe, zawarte w zakładce: Kontakt. Zatem nie wyrzucaj opakowania, lub zapakuj solidnie.