Witajcie! Sklep w przebudowie, zmieniamy się dla Was! Wracamy z Mandalami w nowych odsłonach już po Wakacjach

Dostawa

Strona główna / Dostawa

Zamówienia są wysyłane do siedmiu dni roboczych.

Koszt dostawy na terenie Polski to 15 złotych za przesyłkę, nie zależnie od liczby produktów.

Darmowa dostawa obowiązuje na terenie Polski przy zamówieniach powyżej 300 zł.

Istnieje również możliwość dostawy do innych krajów Unii Europejskiej (niżej są podane dostępne kraje wraz z kosztem wysyłki):

Austria- 44 zł;

Belgia- 47 zł;

Francja- 42 zł;

Hiszpania- 67 zł;

Holandia- 46 zł;

Irlandia- 80 zł;

Niemcy- 43 zł;

Norwegia- 221 zł;

Republika Czeska- 34 zł;

Rumunia- 71 zł;

Słowacja- 40 zł;

Szwecja- 88 zł;

Włochy- 63 zł.

W przypadku okresu świątecznego, czas dostawy może się wydłużyć do 14 dni.

Bezpieczna dostawa

Oferujemy Ci także możliwość bezpiecznej dostawy towaru.

Jeżeli towar, który otrzymasz ma naruszone, zniszczone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, poproś kuriera o protokół szkody, który jest zobowiązany go posiadać i wypełnij go koniecznie w obecności kuriera.

Zdarza się, że kurierzy nie mają protokołu (choć jest to ich obowiązek), przygotowaliśmy dla Ciebie taki protokół, pobierz poniżej i wydrukuj dwie sztuki, na wszelki przypadek możesz to zrobić przed dostawą.

Polecamy też zrobić zdjęcie uszkodzonego opakowania przy kurierze. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego nazwę i typ produktu lub produktów.

Jeżeli przesyłka ma naruszone opakowanie zewnętrzne, możesz sprawdzić w obecności jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody na stronie dostawcy i zgłosić to do firmy kurierskiej. Jednocześnie w takiej sytuacji poinformować sklep przez wysłanie wiadomości na adres email: shop@scalaparadisi.com
 

Reklamacje uszkodzonego produktu mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki. Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu – może być zdjęcie, wraz z dowodem zakupu – potwierdzenie płatności otrzymane na maila od integratora płatności T-Pay. Wymiana zakupu na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji.
 

Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu maksimum zadowolenia z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia. Produkty pakujemy bardzo solidnie, więc prosimy o zwracanie uwagi przy dostawie, czy opakowanie nie jest uszkodzone.