Witajcie! Sklep w przebudowie, zmieniamy się dla Was! Wracamy z Mandalami w nowych odsłonach już po Wakacjach

MANDALA HARMONIA / HARMONY

Talizman Intencyjny: Spokój i równowagę osiągniesz w porozumieniu.
 
Przesłanie: Równowaga zapewni Ci siłę do życia w harmonii. Możesz uleczyć wszystkie swoje rany, jeśli otworzysz się na przepływ energii. Wystarczy tylko byś zrozumiał(a), że zgoda buduje Ciebie i ma wpływ na Twoje otoczenie, czasem wystarczy tylko porozumienie.
 
SYMBOLIKA:

 
Yin Yang to popularny chiński energetyzator. Według badań i pomiarów radiestezyjnych, symbol bardzo korzystnie stymuluje i wzmacnia ludzki organizm.
 
Yin Yang wyraża zjednoczenie dwóch przeciwstawnych sił, wzajemnie na siebie odwołujących i będących w jedności. To wymiana, równowaga energii męskiego i żeńskiego aspektu natury.
 
Obrót symbolu Yin Yang umieszczony w środku grafiki powoduje promieniowanie o częstotliwościach w różnych barwach, wzmacniając działanie Mandali.
 
Starożytnie chińskie urządzenia do leczenia kolorami często miały umieszczony Yin Yang, który korzystnie stymuluje i wzmacnia organizm. Chińczycy umieszczają ten symbol w wielu miejscach, a nawet na porcelanie, by energetyzować otoczenie czy napoje i pożywienie.
 
Tęcza jest symbolem obecności Boga, miłości, zgody, kompromisu barw. Bóg postawił tęczę na symbol przymierza z ludźmi po Potopie, co ma również korzenie biblijne. W biblijnym objawieniu tęcza pojawia się w opisie u Św. Jana (10.1.), ukazując się na głowie Anioła następującego z nowiną. Tęcza jest też symbolem Chrystusa, Marii, siedmiu darów Ducha Świętego oraz siedmiu przekazań potomków Noego.
 
Siedem kolorów tęczy odpowiada też siedmiu Czakrom, symbolika kolorów z czakrami nakłada się patrząc na mandalę od zewnątrz do środka. Czakry są pokazywane od koloru czerwonego do fioletowego.
 
Mandala promieniując od środka na zewnątrz wszystkimi kolorami będzie też wzmacniać Twoje czakry.